Wednesday, May 25, 2016

Tuesday, May 24, 2016

برنامه روز سه شنبه (۲۴ مه‌ ۲۰۱۶) عصرانه

اینجا را کلیک کنید

برای شنیدن فایل کم حجم اینجا را کلیک کنید

Monday, May 23, 2016

برنامه روز دوشنبه (۲۳ مه‌ ۲۰۱۶) عصرانه

اینجا را کلیک کنید

برای شنیدن فایل کم حجم اینجا را کلیک کنید

Friday, May 13, 2016

برنامه روز جمعه (۱۳ مه‌ ۲۰۱۶) عصرانه

اینجا را کلیک کنید

برای شنیدن فایل کم حجم اینجا را کلیک کنید

Thursday, May 12, 2016

برنامه روز پنجشنبه (۱۲ مه‌ ۲۰۱۶) عصرانه

اینجا را کلیک کنید

برای شنیدن فایل کم حجم اینجا را کلیک کنید

Wednesday, May 11, 2016

برنامه روز چهارشنبه (۱۱ مه‌ ۲۰۱۶) عصرانه

اینجا را کلیک کنید

برای شنیدن فایل کم حجم اینجا را کلیک کنید

Sunday, May 08, 2016

برنامه بلاتکلیف - یکشنبه‌ ۸ مه‌ ۲۰۱۶

اینجا را کلیک کنید

برای شنیدن فایل کم حجم اینجا را کلیک کنید

توجه: این برنامه، یکشنبه‌‌ها ۱۲ تا ۲ بعدازظهر از پرشین رادیو پخش می‌‌شود

Friday, May 06, 2016

برنامه روز جمعه (۶ مه‌ ۲۰۱۶) عصرانه

اینجا را کلیک کنید

برای شنیدن فایل کم حجم اینجا را کلیک کنید

Thursday, May 05, 2016

برنامه روز پنجشنبه (۵ مه‌ ۲۰۱۶) عصرانه

اینجا را کلیک کنید

برای شنیدن فایل کم حجم اینجا را کلیک کنید

Wednesday, May 04, 2016

برنامه روز چهارشنبه (۴ مه‌ ۲۰۱۶) عصرانه

اینجا را کلیک کنید

برای شنیدن فایل کم حجم اینجا را کلیک کنید

Tuesday, May 03, 2016

برنامه روز سه شنبه (۳ مه‌ ۲۰۱۶) عصرانه

اینجا را کلیک کنید

برای شنیدن فایل کم حجم اینجا را کلیک کنید

Monday, May 02, 2016

برنامه روز دوشنبه (۲ مه‌ ۲۰۱۶) عصرانه

اینجا را کلیک کنید

برای شنیدن فایل کم حجم اینجا را کلیک کنید

Friday, April 29, 2016

برنامه روز جمعه (۲۹ آوریل ۲۰۱۶) عصرانه

اینجا را کلیک کنید

برای شنیدن فایل کم حجم اینجا را کلیک کنید

Thursday, April 28, 2016

برنامه روز پنجشنبه (۲۸ آوریل ۲۰۱۶) عصرانه

اینجا را کلیک کنید

برای شنیدن فایل کم حجم اینجا را کلیک کنید

Wednesday, April 27, 2016

برنامه روز چهارشنبه (۲۷ آوریل ۲۰۱۶) عصرانه

اینجا را کلیک کنید

برای شنیدن فایل کم حجم اینجا را کلیک کنید

Tuesday, April 26, 2016

برنامه روز سه شنبه (۲۶ آوریل ۲۰۱۶) عصرانه

اینجا را کلیک کنید

برای شنیدن فایل کم حجم اینجا را کلیک کنید

Monday, April 25, 2016

برنامه روز دوشنبه (۲۵ آوریل ۲۰۱۶) عصرانه

اینجا را کلیک کنید

برای شنیدن فایل کم حجم اینجا را کلیک کنید