Friday, April 18, 2014

برنامه روز جمعه (۱۸ آوریل ۲۰۱۴) عصرانه

برای شنیدن برنامه اینجا را کلیک کنید

برای شنیدن فایل کم حجم اینجا را کلیک کنید

برای شنیدن متن "از زبان یک جنس مخالف اما هم نوع" با کلام لیدا قائم مقامی اینجا را کلیک کنید

Thursday, April 17, 2014

برنامه روز پنجشنبه (۱۷ آوریل ۲۰۱۴) عصرانه

برای شنیدن برنامه اینجا را کلیک کنید

برای شنیدن فایل کم حجم اینجا را کلیک کنید

Wednesday, April 16, 2014

برنامه روز چهارشنبه (۱۶ آوریل ۲۰۱۴) عصرانه

برای شنیدن برنامه اینجا را کلیک کنید

برای شنیدن فایل کم حجم اینجا را کلیک کنید

Tuesday, April 15, 2014

برنامه روز سه شنبه (۱۵ آوریل ۲۰۱۴) عصرانه

برای شنیدن برنامه اینجا را کلیک کنید

برای شنیدن فایل کم حجم اینجا را کلیک کنید

Monday, April 14, 2014

برنامه روز دوشنبه (۱۴ آوریل ۲۰۱۴) عصرانه

برای شنیدن برنامه اینجا را کلیک کنید

برای شنیدن فایل کم حجم اینجا را کلیک کنید

Thursday, April 10, 2014

برنامه روز پنجشنبه (۱۰ آوریل ۲۰۱۴) عصرانه

برای شنیدن برنامه اینجا را کلیک کنید

برای شنیدن فایل کم حجم اینجا را کلیک کنید

Wednesday, April 09, 2014

برنامه روز چهارشنبه (۹ آوریل ۲۰۱۴) عصرانه

برای شنیدن برنامه اینجا را کلیک کنید

برای شنیدن فایل کم حجم اینجا را کلیک کنید

Tuesday, April 08, 2014

برنامه روز سه شنبه (۸ آوریل ۲۰۱۴) عصرانه

برای شنیدن برنامه اینجا را کلیک کنید

برای شنیدن فایل کم حجم اینجا را کلیک کنید

Monday, April 07, 2014

برنامه روز دوشنبه (۷ آوریل ۲۰۱۴) عصرانه

برای شنیدن برنامه اینجا را کلیک کنید

برای شنیدن فایل کم حجم اینجا را کلیک کنید

Friday, April 04, 2014

برنامه روز جمعه (۴ آوریل ۲۰۱۴) عصرانه

برای شنیدن برنامه اینجا را کلیک کنید

برای شنیدن فایل کم حجم اینجا را کلیک کنید

Thursday, April 03, 2014

برنامه روز پنجشنبه (۳ آوریل ۲۰۱۴) عصرانه

برای شنیدن برنامه اینجا را کلیک کنید

برای شنیدن فایل کم حجم اینجا را کلیک کنید

Wednesday, April 02, 2014

برنامه روز چهارشنبه (۲ آوریل ۲۰۱۴) عصرانه

برای شنیدن برنامه اینجا را کلیک کنید

برای شنیدن فایل کم حجم اینجا را کلیک کنید

Tuesday, April 01, 2014

برنامه روز سه شنبه (۱ آوریل ۲۰۱۴) عصرانه

برای شنیدن برنامه اینجا را کلیک کنید

برای شنیدن فایل کم حجم اینجا را کلیک کنید

Monday, March 31, 2014

برنامه روز دوشنبه (۳۱ مارس ۲۰۱۴) عصرانه

برای شنیدن برنامه اینجا را کلیک کنید

برای شنیدن فایل کم حجم اینجا را کلیک کنید

Friday, March 28, 2014

برنامه روز جمعه (۲۸ مارس ۲۰۱۴) عصرانه

برای شنیدن برنامه اینجا را کلیک کنید

برای شنیدن فایل کم حجم اینجا را کلیک کنید

Thursday, March 27, 2014

برنامه روز پنجشنبه (۲۷ مارس ۲۰۱۴) عصرانه

برای شنیدن برنامه اینجا را کلیک کنید

برای شنیدن فایل کم حجم اینجا را کلیک کنید

Wednesday, March 26, 2014

برنامه روز چهارشنبه (۲۶ مارس ۲۰۱۴) عصرانه

برای شنیدن برنامه اینجا را کلیک کنید

برای شنیدن فایل کم حجم اینجا را کلیک کنید